Yüksek Ortam Sıcaklığı: Tasarım kabiliyeti, geleneksel yöntemlere göre daha uzun süre boyunca malzeme sıcaklığı korunarak kayıpların önüne geçer ve karışımın bozulmasını önler.

Termostat ile Sıcaklık Kontrolü: Asfalt tamir ve bakım aracı tertibatında bulunan rezistanslar yardımı ile malzemeler istenilen sıcaklığa ayarlanarak kullanım için uygun koşulda malzeme sağlanır, aynı zamanda araçta oluşabilecek arıza veya benzeri durumlarda asfaltın donması önlenir.

Kullanım ve Servis Kolaylığı: Kullanım kolaylığı sayesinde bakım ve temizlik için başka makinaya gerek yoktur. Üzerinde bulunan ekipmanlar ve yardımcı donanımlarla tam teşekküllü bir iş makinasıdır.

Taşıma kolaylığı: Araç üzerine montaj edilmiş olması sebebiyle taşıma ve kurulum gerektirmez.

Araca özel, kompakt tasarım: Her türlü araç üzerine imalat yapılabilir. Bu sebeple müşteri ihtiyacına tam uyum sağlar.

Yüksek Güvenlik: Risk analizi yapılarak tasarlanmış olup iş güvenliği açısından tüm yönetmeliklere uygundur.

İş gücü ve zamandan tasarruf : Kumanda panosu üzerinden tüm fonksiyonlar tek personel tarafından yürütülebilir. Sıcaklığın korunması sebebiyle tek yüklemeyle birkaç noktada operasyon yapabilir.

Düşük Bakım Maliyeti: Kullanıcı odaklı tasarım sayesinde karmaşık sistemlerin aksine bakım maliyetleri düşüktür.

Trafiğe açık yollarda tamir ve bakım gerektiren alanların, asfalt yol yapımına uygun olarak tamir ve bakım işlerinizi profesyonelce yapabilmeniz amacıyla tasarlanmıştır.

Okur Asfalt Tamir ve bakım aracı, tamir bakım işlerinizde, geleneksel yöntemlere göre hızlı, ekonomik ve kullanım kolaylığı imkanlarını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Ek donanımları ile paketleme ünitesi olarak kullanımınıza uygundur.