ODDM500 Derz Dolgu Makinası, asfalt çatlaklarını ve derz boşluklarını doldurarak, zeminin yüzey kalitesini hem kısa sürede ve hem de düşük maliyetlerle artırmak amacıyla tasarlanmıştır. Ürün 500 it kapasiteye sahip olup, araç-üstü, çekilir-tip veya kendi-yürür şeklinde üretilebilmektedir.

Ürün çalışma prensibi, ergitme kazanı içine konan derz dolgu malzemesinin mazot brülörü kullanılarak ısı transfer yağının ısıtılması ve bu ısı ile malzemenin ergitilmesi ve yola uygulanması şeklindedir. Uygulama makinaya akuple el-barı ile yapılmakta ve bar ucunda bulunan ütü ile çatlaklar üzerine operatör tarafından uygulanmaktadır.

ODDM500 Derz Dolgu Makinası, Makine Emniyeti, Alçak Gerilim ve Elektromanyetik Uyumluluk Direktifleri uyarınca CE güvenlik şartlarını temin etmek amacıyla hem tasarım hem de üretim aşamalarında titizlikle değerlendirilmiştir.

Kullanım Amaçları

Okur Derz Dolgu Makinası (ODDM 500) otoyollardaki ve havaalanlarındaki çatlak ve derz boşluklarını doldurmak amacıyla termo-plastik dolgu malzemesinin ergitilerek uygulama yapılması amacıyla tasarlanmıştır; farklı amaçlar için kesinlikle kullanılmamalıdır.

ÖZELLİKLER MODELLER
Isıtma Kapasitesi (kcal/sa) 120.000
Ergitme Kazanı Hacmi (it) 500
Sirkülasyon Yağ Hacmi (it) 200
Yakıt Tipi Motorin
izolasyon Kalınlığı (mm) 100
İzolasyon Yoğunluğu (kg/m3) 80
Pompa Çalışma Basıncı (bar) 4
Maks. Çalışma Sıcaklığı (°C) 250
Kompresör Gücü (kW)-Tipi 1.5 /Tek Kafalı
Kompresör Hava Emiş Hacmi (it/dk) 170
Ölçüler (W X L X H) 2010x4080x2330
Enerji 220 V – 1 Faz – 50 Hz
Taşınabilirlik (Mobilite) Araç-Üstü / Çekilir Tip/ Kendi Yürür
Ağırlık (kg) 1880
Toplam Güç (kW) 14